Září 2024

Zahájení školního roku 2024/2025

V pondělí 2. září 2024 jsme zahájili nový školní rok, poprvé se do školy vydali také prvňáčci s rodiči. Na úvod zazněla státní hymna. Starší žáci vystoupili s krátkým programem. Všechny školáky přivítala paní ředitelka, Mgr. D. Kaliková, paní učitelka z MŠ v Litultovicích, pan starosta z Hlavnice a také z Litultovic, kteří popřáli všem hodně úspěchů v novém školním roce.

Sportovní den s Hlavnicí 6.9.2024

V pátek 6. 9. 2024 jsme se vydali autobusem do Hlavnice, kde nás čekal společně s dětmi ze ZŠ Hlavnice sportovní den. Žáci soutěžili v družstvech na osmi stanovištích, kde si vyzkoušeli svou zručnost, rychlost a práci v týmu. Na všechny čekala sladká odměna a pro občerstvení meloun. Zpáteční cestu jsme šli pěšky a pozorovali okolní přírodu. Příští školní rok žáci ze ZŠ Hlavnice jsou zase pozváni do Litultovic na sportovní den.